Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Hakkında
Hakkımızda
Adanadaki.com Adanalı'lar ya da Adana'yı merak eden kişiler için özel hazırlanmış bir sitedir. Adanadaki.com Adanalı'lar için bir kaynak olmayı amaçlıyor. Adanadaki.com sitesinde 2651 firma artı mekan var. Sizde firma, mekan göndererek katkıda bulunabilirsiniz. Tabiki sadece Adana ile ilgili olması gerekiyor. Sitemizle ilgili fikirlernizi, sorularınızı, özerilerinizi iletişim kısmından bize yazabilirsiniz. Son söz olarak yaşasın kebap yemek.
Gizlilik

Gizlilik Hakları

Adanadaki.com web sitesi kullanım kayıtları anonim şekilde hizmetin iyileştirilmesi için kullanılabilir. Yasal makamlarca usulüne uygun olarak yapılan talepler dışında kullanım kayıtları üçüncü kişi veya servislerle paylaşılmaz. Adanadaki.com, lüzumu üzerine yasal konular ve gizlilik hakları konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Reklam Konusundaki Gizlilik Hakları

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktayız. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek reklamları size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan bize mail atabilirsiniz.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 adanadaki.com,  1.0.006