Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > adana, soğutma, imalat > Şenyurt Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. Endüstriyel So... Hakkında
Şenyurt Soğutma San. Tic. Ltd. Şti. Endüstriyel So...

İletişim Bilgileri

Telefon : (322) 4358713
Faks : (322) 4319515
Adres : Şakirpaşa Cad. No:38
Şakirpaşa/ Seyhan/ Adana

Web Sitesi

http://www.senyurtsogutma.com

Hakkında

1999 yılında faaliyete başlayan firmamız, kurulduğu ilk günden bu yana global sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve edindiği yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile de kısa sürede sektördeki öncü firmalardan biri olmuştur. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız günümüz teknolojisi ile gıda muhafazasına yönelik panel tipi soğuk depo, sarartma odaları, donmuş muhafaza odaları, şoklama odaları, hızlı soğutma odaları, su soğutma üniteleri satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Firmamız desteklediği ürünler ve sahip olduğu ekipmanların kalitesi konusunda gösterdiği hassasiyeti bu ürünlerin montaj işçiliği ve bakım sırasında da göstermektedir. Firmamız bölgesinde kalifiye bir teknik kadroya ve güce sahip olmakla beraber müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiş ve bu ilkelerden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.


Firmamız modern yapılanması ve uzun soluklu iş ortaklığına dayalı bayilikleri ile güvenli ve konularında lider markaları temsil etmektedir. Söz konusu yüksek kalite anlayışı ile montajdan sorumlu teknik elemanların eğitimleri firma politikasının en önemli ögelerinden biridir.


Vizyonumuz; Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve uygun fiyatlar vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerdir.

Kategorileri, Faliyet Alanları

yurtlar

pastaneler

adana

soğutma

imalat

hava perdesi

iklimlendirme

ısıtma soğutma


Benzerler

Karmak Makına Sanayı Ve Tıcare...

Teknik Güç İnşaat

Adahan Isıtma Soğutma Solar En...

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 adanadaki.com,  9.0.052