Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > > Desam Çevre Maden Mühendislik Hizmetleri San. Tic.... Hakkında
Desam Çevre Maden Mühendislik Hizmetleri San. Tic....

İletişim Bilgileri

Telefon : (322) 4573327
Faks : (322) 4573327
Adres : Stadyum Caddesi No:17/B
Reşatbey/ Seyhan/ Adana

Hizmet Yerleri

ADANA VE ADANA'NIN İLÇELERİ

Web Sitesi

http://www.desamcevre.com

Hakkında

Hakkımızda
DESAM ÇEVRE MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
DESAM ÇEVRE öncelikli olarak Adana, Mersin ve çevre iller olmak üzere tüm Türkiye’de çevre mühendislik, çevre yönetimi ve çevre danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.
vMisyonumuz
Yaşanabilir bir çevre ve bu çevrenin devamlılığını teknoloji ve sanayinin gelişmesini göz ardı etmeden sağlamak için var gücümüzle çalışmak.
vVizyonumuz
Yakın tarihte çevre sektöründe Adana, Mersin ve çevre illerde faaliyet gösteren firmalar arasında lider konuma gelip Türkiye‘de de söz sahibi birkaç firmadan biri olmak.
Çalışma Şeklimiz
ØEtkin iletişim
ØDürüstlük ve güvenin hâkim kılınması
ØEldeki bilgileri dikkatli değerlendirme
ØSorunlara yenilikçi çözümler üretme
ØBilgilerin düzgün bir şekilde raporlanması
ØSonuca yönelik hızlı ve etkili çalışma
ØTemsil ettiğimiz firmalara bilgilendirme bültenleri yollama

Yönetim olarak;
Amacımız danışmanlığını yaptığımız firmaların çevreye duyarlı yaklaşımlarla daha verimli şekilde faaliyetlerini devam ettirmeleridir.
Adana, Mersin ve çevre illerde çevre danışmanlık firması olarak en iyi hizmeti sunmak için yola çıkmış bir firmayız. Adana, Mersin ve çevre illerde çevre yönetimi hizmeti, atık yönetimi hizmeti vermek ve çevre politikası oluşturmak, bölgenin çevre haritasını çıkarmak ve bu konuda geliştirilebilir çözümler üretmek biz çevre mühendisleri olarak en öneli görevimiz.
Çevre danışmanlık firmaları an itibariyle Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri ile Faaliyet Sahipleri arasında sıkışıp kalmış ve bu durumdan dolayı amaca uygun çalışma yapamamış duruma gelmiştir. Biz Desam Çevre olarak en azından Adana, Mersin ve çevre illerde çevre danışmanlığı yaptığımız faaliyetlerle ilgili bu sıkışmadan kurtulup amaca yönelik çalışma yapma niyetindeyiz. Ya da bu sıkışmadan kurtulup çevre il müdürlükleri ve faaliyetler arasında köprü kurarak sonuca gitmektir.
Bizim şu an çalışma şeklimiz firmanın çevre mevzuatı ve çevre konularında öncelik sırası belirleyip zamana yayarak işvereni sıkmadan amaca yönelik çalışma yapmaktır. Amacımız belirli bir süre içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığının yayımlamış olduğu yönetmeliklere birebir uymasını sağlamak ve bunu yaparken de yapmak için yapmak olmadığını işverene detaylı şekilde anlatmaktır.
Adana, Mersin ve çevre illerde çevre yönetimi konusunda lider firmayız, olmazsa olmazız diye bir iddiamız söz konusu değil. Ama en samimi firma olduğumuz kesin.

Kategorileri, Faliyet Alanları


Benzerler

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 adanadaki.com,  5.0.056