Firmalar, Mekanlar     Harita     Hava Durumu    
Ana Sayfa > Firmalar, Mekanlar > > Adana Risk Osgb San. Tic. Ltd. Şti Hakkında
Adana Risk Osgb San. Tic. Ltd. Şti

İletişim Bilgileri

Telefon : (322) 2310801
Faks : (322) 2340800
Adres : Ordu Caddesi No:73/A
Reşatbey/ Seyhan/ Adana

Hizmet Yerleri

ADANA VE ADANA'NIN İLÇELERİ

Web Sitesi

http://www.adanaosgb.com.tr

Hakkında

Adana RİSK OSGB iki iş güvenliği uzmanının girişimi ile kurulmuş bir Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

Ortaklarından biri uzun yıllar fabrika müdürü olarak görev yapmış görev yaptığı sürelerde de İş Sağlığı ve Güvenliği konusunu birebir sahada uygulamış Kimyager Mustafa TUĞSUZ ’dur.

Bir diğer firma ortağı ise uzun yıllar tesis ve faaliyetlere Çevre ve İş Güvenliği konusunda danışmanlık yapmış Çevre Mühendisi Samet GÜLEÇ ‘tir.

Adana RİSK OSGB ayrıca bünyesinde birçok İş Güvenliği Uzmanı barındırmaktadır. Kadromuz tecrübeli A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve yeni yeni tecrübe kazanan C Sınıfı İş Güvenliği uzmanlarından oluşmaktadır. Ekip arasındaki etkin iletişim sayesinde her uzman sadece kendinin uzmanlık yaptığı yerle ilgili değil Adana Risk OSGB ‘nin yükümlülük aldığı tüm yerlerle ilgili yorum yapabilmektedir. Bu da tesis veya faaliyetlerin birkaç değişik şekilde incelenmesi anlamına gelir ki bu durum risklerin en aza indirilmesinde en öenmli yöntemlerden biridir. Ayrıca uzmanların kendini geliştirmesine fırsat tanıyan bir yöntemdir.

İş Sağlığı konusunda ise yine işyeri hekimliği konusunda tecrübesi olan isimler Adana RİSK OSGB bünyesindedir. Tecrübeli hekimlerimiz de sağlık personeli arkadaşlarımız ile uyumlu çalışarak meslek hastalıkları ve iş ortamı rahatsızlıklarının önüne geçmeyi hedeflemektedir.

Adana RİSK OSGB’nin amacı, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmanın yanı sıra bu konunun yaşam tarzı haline gelmesi ve ülkemizin bu konuda seviye atlamasına katkıda bulunmaktır. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak Adana Risk OSGB ‘nin en önemli kuruluş amacıdır.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimlerinin amacı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetini tek bir kurum çatısı altında çözmektir. Adana Risk OSGB de tesis ve faaliyetlerin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmektedir.

Bu konuda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güveliği Genel Müdürlüğü Yetkilendirme Daire Başkanlığı tarafından 507 No’lu “Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Yetki Belgesi” ile yetkilendirilmiş bir kurumdur.

Adana RİSK OSGB Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay illerinde hizmet verebilmektedir.

Kategorileri, Faliyet Alanları


Benzerler

* Burda listelenen firmalara da bir göz atmanız işinize yarayabilir.

Hakkımızda  -  İletişim  -  Gizlilik  -  Firma, Mekan Kayıt

© 2007-2008 adanadaki.com,  5.0.030